Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań oraz pożegnań. W tym roku pożegnaliśmy ostatni rocznik gimnazjalistów: uczniów klasy III a (wych. p. Piotr Futerski ), III b (wych. p. Katarzyna Matyjas) III c (wych. p. Mateusz Paczkowski, p. Danuta Dolińska, p. Małgorzata Gibas-Puchowska) i III d (wych. p. Sławomir Długiński) oraz klasę VIII ( wych. p. Anna Golubiewska). Na apelu zostali nagrodzeni ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Przyznano tytuł i statuetkę Primus Inter Pares – Wiktorii Kwaśniewskiej uczennicy klasy III b za najwyższe wyniki w nauce w ciągu trzyletniej edukacji w gimnazjum, natomiast tytuł wzorowy gimnazjalista i uczeń przypadł: Klaudii Bartczak, Roksanie Gwiazda, Oliwi Hirkowskiej, Tatianie Jabłońskiej, Julii Jóźwiak, Wiktorii Kajetaniak, Weronice Korszuń, Izabeli Markowicz, Julii Michalskiej, Oliwii Miętkiewicz, Natalii Pietraś, Paulinie Mućka, Alicji Plachimowicz, Izabeli Wójcik. Ciepłe słowo do naszych uczniów skierował Burmistrz Barczewa p. Andrzej Maciejewski oraz były burmistrz Barczewa p. Lech Jan Nitkowski.. Łez i wzruszeń dzisiaj było baaaardzo, baaardzo dużo a to także za sprawą p. Jolanty Bielewicz wieloletniego i zasłużonego nauczyciela , która odchodzi na emeryturę – zgotowaliśmy jej niezapomniane pożegnanie. W tym roku szkolnym opuszcza również mury Zespołu Szkół p. Katarzyna Matyjas wieloletni i znakomity nauczyciel naszej szkoły. Dziękujemy pani Joli Bielewicz i p. Katarzynie Matyjas za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, trud, zaangażowanie i wytrwałość w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podczas apelu pani dyrektor Alicja Sawicka złożyła podziękowania rodzicom, sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszym Zespole Szkół oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach.
Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół średnich i sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom natomiast życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i do zobaczenia we wrześniu.