Kadra

Kadra

P.O Dyrektora:

mgr Zbigniew Podlaski

Kadra Pedagogiczna

język polski:

Małgorzata Korczak

Iwona Rudź

Lidia Zelman

język angielski:

Maryna Chapko

Małgorzata Baraś – Rucińska

Piotr Borowiec

Adriana Kwiatkowska

język niemiecki:

Anna Golubiewska

Maryna Chapko

fizyka:

Mateusz Paczkowski

chemia:

Sławomir Długiński

Nauczanie wczesnoszkolne:

Futerska Izabela

Jakubiak Karolina

Kowalczyk Katarzyna

Kuźma Renata

Mielniczuk Małgorzata

Sierpińska Beata

matematyka:          

 Elżbieta Jankowska

Marzewska Alicja

historia:

Zbigniew Podlaski

Remigiusz Marciniak

Piotr Futerski

Monika Perfikowska

wos:

Zbigniew Podlaski

Remigiusz Marciniak

zajęcia techniczne:         

Mateusz Paczkowski

informatyka:

Mateusz Paczkowski

Tomasz Sarwiński

geografia:

Monika Perfikowska

Piotr Futerski

Nauczyciele wspomagający:

Alicja Czarnecka-               Zyskowska

Bronowska – Waliszewska Małgorzata

Dolińska Danuta

 biologia:

Alicja Sawicka

Sławomir Długiński

plastyka i zajęcia artystyczne:

Alicja Czarnecka-               Zyskowska

muzyka:

Luiza Misztel-Rogalewska

edukacja dla bezpieczeństwa:

Mateusz Paczkowski

religia:

Katarzyna  Więckowska

Żbikowska Anna

Przyroda

Sawicki Andrzej

wychowanie fizyczne:

Danuta Dowgiałło

Sławomir Długiński

Rafał Surmański

Czesław Żukowski

Adrian Błudnicki

Sawicki Andrzej

Sekretariat

Godziny pracy sekretariatu:

 

poniedziałek – piątek 7.00-16.30
 
Starszy Referent: Katarzyna Liberda
Referent: Patrycja Ziembowicz
 
 
 
tel. 89 514 77 13 lub 662-837-466
 

Pedagog

Pedagog szkolny:

Ewa Radzanowska tel.: tel. 662-837-478

Godziny pracy pedagoga w roku szkolnym 2018/2019
Dzień tygodnia Poniedziałek Wtorek
Środa
Czwartek Piątek
Godzina 8.00 – 13.00 10.30 – 14.00 8.00 – 14.00 11.00 – 14.30 10.30 – 14.30

Świetlica

Godziny pracy świetlicy:

  • „Pod kredką”    dla klas I-III                  6.30-8.00 oraz 11.30-16.30

nauczyciele: Irena. Klimaszewska, Barbara Majewska, Anna Golubiewska, Joanna Lachowicz

  • „Lawendowy zakątek”    dla klas starszych    7.00-16.30

Nauczyciele:Jolanta Jakończuk, Anna Golubiewska, Joanna Lachowicz, Luiza Rogalewska-Misztel, Mateusz Paczkowski