VI spotkanie młodych w Rybakach.

„No limits” pod takim hasłem upłynęło VI spotkanie młodzieży z abp. Józefem Górzyńskim w Rybakach.  Był czas na wyciszenie, skupienie i modlitwę oraz na wspaniałą zabawę, którą zapewnił zespół „Muode Koty”. Wyjazd zorganizowała  p. Katarzyna Więckowska.

Zajęcia „ Zatańcz z klasą”

W dniu 14.09.2017 r. uczniowie z klas I – VII Szkoły Podstawowej nr 3 w Barczewie wzięli udział we wspólnej zabawie z udziałem instruktorów Centrum Tańca Wasilewski – Felska. Najmłodsi żywo reagowali na prezentowaną muzykę i animację. Ta uzupełniająca forma integracyjna jest świetnym elementem kulturalnej zabawy i przełamywania barier społecznych.

Spotkanie z policjantem

13 września 2017 r. uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej nr 3 w Barczewie spotkali się z dzielnicowym Komisariatu Policji w Barczewie Panem Tomaszem Kaczor. Tematem prezentacji była bezpieczna droga do szkoły. Uczniowie świetnie poradzili sobie z pytaniami konkursowymi w prezentowanym filmiku.

Szanowni Państwo.

Informujemy, że wpłaty na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/2020 wynoszą 25 zł  za jedno dziecko i 15 zł  za każde kolejne.

Podajemy numer konta:  29 – 9343 – 1028 – 0000 – 0071  – 2000 – 0010 w tytule przelewu prosimy podać: Imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Obiady

Szanowni Państwo w odpowiedzi na Państwa apel dotyczący zmiany godziny obiadów dla klas I-III, Pani Dyrektor przychyliła się do Państwa prośby i ustaliła obiady na godz. 11.45.  Klasy IV-VII obiady będą jadły w godz. 11.05-11.25.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Rok szkolny 2017/18  został oficjalnie rozpoczęty, dołączyli do nas najmłodsi uczniowie z klas I-III i nieco starsi z klas IV-VII. Pani dyrektor Alicja Sawicka ciepło powitała zebranych gości p. Lecha Jana Nitkowskiego – Burmistrza Barczewa, p. Dariusza Jasińskiego – zastępcę Burmistrza Barczewa, p. Krystynę Szter – radną powiatu olsztyńskiego, p. Marka Szter – radnego sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego,  p. Hannę Chyżyńską – dyrektor MZOiZ w Barczewie oraz żaków „Trójki”,gimnazjalistów i licealistów,  którym życzyła pozytywnych doświadczeń w odkrywaniu świata, samych piątek i szóstek oraz rozwijania własnych talentów.

Życzymy wszystkim naszym UCZNIOM, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości, wielu przyjaźni i ciągłego rozwoju.