1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca będziemy obchodzili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, ale już od kilku dni szczególnie nasza szkoła propaguje pamięć o tych osobach chociażby przez gazetki ścienne, które przybliżają wiedzę o wydarzeniach i osobach, które poświęciły swoje życie w obronie wartości którymi żyły a przede wszystkim w obronie Polski Niepodległej!!!

Apel dla klas I-III

26 lutego 2018 r. odbył się apel podsumowujący wyniki w nauce oraz zachowanie w klasach I-III. Uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie „Moja biało-czerwona” zorganizowanym przez Radio Olsztyn oraz za szkolny konkurs kaligraficzny „Pięknie piszę”. Gratulujemy!

Kuratoryjny konkurs języka angielskiego – etap wojewódzki

15 lutego 2018 r. nasza uczennica Wanda Reut z kl. III b wzięła udział w kuratoryjnym konkursie języka angielskiego na etapie wojewódzkim.            Podobno nie było ciężko!
Trzymamy kciuki za najlepsze wyniki!
Poznamy je 21 marca 2018 r. 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

Eurobus 2018

14 lutego  2018 r.  przyszedł czas na świetną zabawę, a wszystko za sprawą EUROBUSA 2018. Klasy II wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały prezentacje poszczególnych krajów Unii Europejskiej. Klasa II a z wychowawcą p. Piotrem Futerskim przygotowała Litwę, klasa II b wraz z wychowawcą p. Katarzyną Matyjas zaprezentowała Polskę, klasa II c z wychowawcą p. Małgorzatą Gibas-Puchowską przedstawiła Czechy a klasa II d z p. Sławomirem Długińskim zaprezentowała Niemcy. 🇵🇱🇨🇿🇱🇹🇩🇪

Światowy Dzień Chorego

Z okazji Światowego Dnia Chorego dzieci ze świetlicy „Pod kredką” pod kierunkiem p. Ireny Klimaszewskiej wykonały kartki, które zostały rozdane podopiecznym Szpitala Pomocy Maltańskiej w Barczewie.

Karnawał klas IV i V

Ostatnie dni karnawału klasy IV i V spędziły na balu przebierańców, który odbył się 7 lutego 2018 r.  Były konkursy, zabawy oraz przede wszystkim dyskoteka, w trakcie której każdy mógł się pochwalić swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Szalone ferie w świetlicy „Pod Kredką”

Przez pierwszy tydzień ferii działo się w naszej świetlicy baaaardzo dużo, m.in. były animacje taneczne, zajęcia ceramiczne, lepienie jaszczurki z masy solnej, pieczenie ciasteczek, malowanie twarzy i wieeeele, wieeeele innych atrakcji nad którymi czuwała koordynatorka całego przedsięwzięcia p. Irena Klimaszewska.