Moskiewska rewia na lodzie

14 listopada uczniowie z klas I-III obejrzeli w Olsztynie Moskiewską rewię na lodzie, która zaprezentowała fantastyczne baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Na uwagę w nim zasługuje doskonała i oryginalna oprawa muzyczna opracowana przez Olgę Kondraszową. Choreografia zawierała pełno popisów jazdy figurowej na lodzie, wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła i efekty pirotechniczne. Występ był niezwykle atrakcyjny, dostarczył nam sporo wzruszeń i radości. Mogliśmy zobaczyć inne, jakże oryginalne wykonanie tej popularnej baśni. To była kolejna ciekawa i ważna lekcja.
Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej.

Święto Niepodległości w klasach II

Podobnie jak cała szkoła, także uczniowie klas drugich pracowicie przygotowywali się do obchodów Święta Niepodległości Polski. Dzieci wykonywały prace plastyczne, zapoznawały się z historią naszego kraju, redagowały i zapisywały życzenia dla Polski, uczyły się hymnu państwowego.

11 listopada 2018 r. – 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

9 listopada 2018 r. uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji została odsłonięta  tablica upamiętniająca 100 lat Polski Niepodległej. Po oficjalnych uroczystościach przyszedł czas na rozsmakowanie się w regionalnych potrawach naszego kraju oraz na występy artystyczne przygotowane przez naszych uczniów. Nie mogło także zabraknąć wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

Dziękujemy wszystkim Państwu, że zaszczyciliście nas swoją obecnością.