Informacja – obiady.

Informacje Obiady / Regulamin  /

Posiłki będzie przygotowywała firma : CATERING JAKUBEK
DANE FIRMY / DANE  DO PRZELEWU  :
JAKUB JAKUBIAK, BARCZEWO ULICA PÓŁNOCNA 14, 11-010 BARCZEWO
NIP:  739 391 83 35
Numer Konta Alior Bank : 61 2490 0005 0000 4530 8031 0231.

Posiłki przygotowujemy na miejscu , z najwyższej jakości produktów, współpracujemy z renomowanymi dostawcami oferującymi produkty najlepszej jakości.

Jadłospisy przygotowuje firma Hacpasz – Hanna Półtorak, jest to firma specjalizująca się w bezpieczeństwie żywności.

Cena obiadu dwu daniowego 7,5 zł brutto/ dziennie.

• Wrzesień (20 dni)  – 150 zł
  • Październik (23 dni) – 172,5 zł
  • Listopad  (19 dni) – 142,5 zł

Opłaty za obiady przyjmujemy do 10-tego każdego miesiąca, gotówką lub na konto po upłynięciu tego terminu obiadów nie wydajemy, a za odebrane i  nie opłacone obiady koszta są naliczane.

Zwroty jeśli dziecka nie ma w szkole uznajemy tylko jeżeli zostało nam to zgłoszone poprzedniego dnia roboczego , ze względu na dostawy i ponoszone koszta. ( w weekendy stołówka jest nieczynna )

Opłata za obiady  jest równoznaczna z zaakceptowaniem powyższych zasad..
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Tel. 793 729 393 Jakub Jakubiak

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA – ZOSTAWIĆ U PRACOWNIKA KUCHNI NA STOŁÓWCE

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA FORMA PŁATNOŚCI
GOTÓWKA / PRZELEW
IMIĘ I NAZIWSKO RODZICA / OPIEKUNA
NUMER TELEFONU DO KONTAKTU.

Oświadczam że:
1. Zapoznałam/em się z zasadami odpłatności za obiady w stołówce szkolnej i akceptuję je.
2. Zobowiązuję się do regularnego uiszczania opłat z tytułu kosztów żywienia dziecka zgodnie z ustaloną stawką i w ustalonym terminie.
3. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. z dn. 29.10.97r. nr 133, poz.883), wyrażam/my zgodę na zbieranie wyżej wymienionych danych osobowych, które zostaną wykorzystane wyłącznie do celów wewnętrznych
4. Wyrażam zgodę na informowanie o zaległych płatnościach za obiady/wyżywienie dziecka/ci na podany powyżej telefon kontaktowy.
miejscowość…………………………………, dnia …………………………….
podpis rodzica ………….…………………………