Ślubowanie klas I

12 października 2018 r. przyjęliśmy w poczet braci uczniowskiej nowych członków. Jak tradycja nakazuje p. dyr. Alicja Sawicka symbolicznie uderzyła każdego żaka ołówkiem a p. dyr. Zbigniew Podlaski warmińską miotełką, ale zanim to nastąpiło młodzi uczniowie musieli się wkupić w łaski starszego grona uczniów i zaprezentowali program artystyczny, który wszystkim przypadł do gustu. W tym dniu nie zapomniano o nauczycielach i pracownikach naszej szkoły, którzy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej i specjalnie dla nich dzieci przygotowały piosenkę i wręczyły symbolicznego kwiatka. Swoje ślubowanie miały także dzieci z oddziałów przedszkolnych, które po swoich występach w pełni zasłużyły na miano przedszkolaka Zespołu Szkół w Barczewie.