Rozkład jazdy autobusów

Transport gminny – dowóz uczniów
Rozkład jazdy od 02 stycznia 2020 r.

TRASA Nr 1 – PRZYJAZDY

 I kurs    

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Wójtowo 6:40  
Kaplityny 6:45  
Łęgajny 6:55  
Wrócikowo 7:05  
Barczewo 7:15 Zespół Szkół potem SP 1

II kurs              

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Prejłowo (kol. Mokiny) 7:20  
Klucznik 7:24  
Odryty 7:35  
Jedzbark 7:40  
Krupoliny 7:45  
Rejczuchy 7:50  
Barczewo 7:55 Zespół Szkół potem SP 1

POWROTY

III kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 12:45 Zespół Szkół
Rejczuchy 12:48  
Krupoliny 12:53  
Jedzbark 12:58  
Odryty 13:03  
Klucznik 13:08  
Prejłowo 13:12
Skajboty 13:25
Mokiny 13:30
Sapuny 13:33
Rejczuchy 13:38

IV kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 13:45 Zespół Szkół
Rejczuchy 13:50  
Krupoliny 13:55  
Jedzbark 14:00  
Odryty 14:05  
Klucznik 14:10  
Podlazy 14:15

V kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 15:35 Zespół Szkół
Rejczuchy 15:40  
Sapuny 15:45  
Mokiny 15:55  
Skajboty 15:58  
Prejłowo 16:10  
Klucznik 16:15
Odryty 16:20
Jedzbark 16:25
Krupoliny 16:30

TRASA Nr 2 – PRZYJAZDY

 I kurs    

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Szynowo 6:40  
Tęguty 6:43  
Gady 6:50  
Barczewko 7:00  
Łęgajny 7:10
Barczewo 7:20 SP 1 potem Zespół Szkół

II kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Dąbrówka Mała 7:30  
Biedowo 7:35  
Maruny 7:40  
Barczewski Dwór 7:50  
Barczewo 7:55 SP 1 potem  Zespół Szkół

POWROTY

V kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 12:45 Zespół Szkół
Maruny 12:55  
Biedowo 12:58  
Barczewko 13:00  
Barczewoko (kol.) 13:05
Tęguty 13:15
Szynowo 13:20

VI Kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 13:50 Zespół Szkół
Barczewo 13:55 SP 1
Maruny 14:10  
Łęgajny 14:30  
Kaplityny 14:35
Wójtowo 14:40
Łęgajny 14:50
Barczewko 14:55
Barczewko (kol.) 15:00
Tęguty 15:10
Szynowo 15:25

VII kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 15:35 Zespół Szkół
Maruny 15:45  
Szynowo 15:50  
Tęguty 15:55  
Barczewko (kol.) 16:05
Barczewko 16:30
Biedowo 16:35

TRASA Nr 4 – PRZYJAZDY

 I kurs    

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Skajboty 6:30
Mokiny 6:35  
Sapuny 6:40  
Rejczuchy 6:45  
Wrócikowo 6:50
Barczewo 6:55 SP 1 potem  Zespół Szkół

II kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Łapka 7:00
Kronowo 7:05  
Radosty 7:30  
Lamkowo 7:35  
Stare Włóki 7:40
Kronówko 7:43
Kronowo 7:45
Łapka 7:50
Barczewo 7:55 SP 1 potem  Zespół Szkół

POWROTY

III kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 13:45 Zespół Szkół
Łapka 13:48  
Kronowo 13:50  
Kronówko 13:52  
Stare Włóki 13:55
Lamkowo 14:10
Radosty 14:15

IVkurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 15:35 Zespół Szkół
Łapka 15:40  
Kronowo 15:45  
Kronówko 15:47  
Stare Włóki 15:50
Lamkowo 16:02
Radosty 16:09

TRASA Nr 5 – PRZYJAZDY

 I kurs    

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Kierźliny 6:45
Studzianek 7:08  
Leszno 7:00  
Bartołty Wielkie 7:05  
Tumiany 7:15
Klimkowo 7:20
Kromerowo 7:25
Niedźwiedź 7:35
Czerwony Bór 7:43
Ruszajny 7:46
Barczewo 8:05 SP 1 potem  Zespół Szkół

POWROTY

II kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 13:45 Zespół Szkół
Niedźwiedź 13:55
Kromerowo 14:05  
Klimkowo 14:10  
Kieżbuń (skrzyż.) 14:12  
Bartołty Wielkie 14:15
Leszno 14:25
Studzianek 14:40
Kierźliny 14:52

III kurs

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA Uwagi
Barczewo 15:35 Zespół Szkół
Kromerowo 15:45  
Klimkowo 15:50  
Kieżbuń (skrzyż.) 15:52  
Tumiany 15:55
Bartrołty Wielkie 16:05
Leszno 16:15
Studzianek 16:30
Kierźliny 16:32