Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019

W dniu 6.12.2019r. w Zespole Szkół w Barczewie odbył się Mikołajkowy Turniej szachowy pod honorowym patronatem Burmistrza Barczewa. W turnieju uczestniczyło 39 zawodników – dzieci i młodzież z gminy Barczewo.

Organizatorem i sędzią głównym był Krzysztof Cis – instruktor szachowy, współorganizatorem był Zespół Szkół w Barczewie.

Poziom zawodów był bardzo wysoki. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel Kwiatos ze Szkoły Podstawowej nr.1 w Barczewie, który wygrał 6 z siedmiu rozegranych partii oraz zdobył najwyższy BUCH SZACHOWY.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody z rąk Burmistrza Barczewa pana Andrzeja Maciejewskiego oraz pana Zbigniewa Podlaskiego pełniącego obowiązki dyrektora Zespołu Szkół w Barczewie.

Zapraszamy na kolejny turniej szachowy z okazji dnia Dziecka, który odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2020 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla Rodziców. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.