Mikołajkowy turniej szachowy pod patronatem Burmistrza Barczewa Andrzeja Maciejewskiego

W dniu 06.12.2019 r. w naszej szkole odbył się kolejny Gminny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Barczewa w zawodach wzięło udział 39 zawodników i zawodniczek z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów, którzy pod czujnym okiem instruktora i współorganizatora Piotra Futerskiego przygotowywali się do zawodów. W kat. przedszkole Julia Futerska zajęła 2 miejsce, w kat. klas I -III podium w całości należało do naszych zawodników, I miejsce Miłosz Szymonajć z klasy IIIA, II miejsce Jakub Zybert z klasy IIB i III miejsce Aleksander Choromański z klasy IIB. W kat. klas IV- VI, II miejsce zajął Filip Plachimowicz z klasy VB i III miejsce Wojciech Elak z klasy VI B. W kat. klas starszych I miejsce zajął Marian Bejmert uczeń z klasy IIBLO. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na zajęcia szachowe w ramach SKS. Podziękowania dla organizatorów turnieju p. Krzysztofa Leona Cis i p. Ireny Cis.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla Rodziców. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.