18 grudnia klasy IIIa i IIIb spędziły Dzień w Wiosce św. Mikołaja w Pięknej Górze.

18 grudnia klasy IIIa i IIIb spędziły Dzień w Wiosce św. Mikołaja w Pięknej Górze. Gdy dojechaliśmy na miejsce przywitały nas Elfy św. Mikołaja. Czekały na nas różne atrakcje. Byliśmy w pokoju świątecznych zagadek , w lodowej krainie Elfa Naukowca, bawiliśmy się na placu zabaw im. Rudolfa Czerwononosego. Gwiazdkowe tradycje przybliżały nam elfy . Byliśmy w Cukrowej Krainie Pani Mikołajowej gdzie jedliśmy watę cukrową. Obejrzeliśmy film w sferycznym planetarium. Największą atrakcją jednak było spotkanie ze św. Mikołajem w jego Komnacie. Mikołaj sprawdzał za pomocą grzecznościomierza, kto zasłużył na prezenty. Miło spędziliśmy czas pośród miliona lampek, przepięknej zimowej dekoracji oraz dźwięku ulubionych kolęd. Na koniec otrzymaliśmy Certyfikaty oświadczające, że przeszliśmy szkolenie na pomocnika Świętego Mikołaja w jego polskiej siedzibie w Pięknej Górze.