Magiczny wieczór… Spotkanie świąteczne uczniów klasy 2a SP 3

Ca za magiczny wieczór… Spotkanie świąteczne uczniów klasy 2a, rodziców oraz członków rodzin w dn. 17XII. Pokazaliśmy przedstawienie „Opowieść gwiazdki’, zabawili nas kolędnicy. Obejrzeliśmy wideo niespodziankę od samego św. Mikołaja, a na koniec był słodki poczęstunek i drobne prezenty od rodziców za wspaniały występ. Wych. Beata Sierpińska

Magiczny wieczór

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 3 w Barczewie Piątek, 20 grudnia 2019

Ca za magiczny wieczór… Spotkanie świąteczne uczniów klasy 2a, rodziców oraz członków rodzin w dn. 17XII. Pokazaliśmy przedstawienie "Opowieść gwiazdki', zabawili nas kolędnicy. Obejrzeliśmy wideo niespodziankę od samego św. Mikołaja, a na koniec był słodki poczęstunek i drobne prezenty od rodziców za wspaniały występ.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 3 w Barczewie Piątek, 20 grudnia 2019