Dzień Otwarty Szkoły pod hasłem „ W Akademii Pana Kleksa”

27 lutego 2020 roku odbył się Dzień Otwarty Szkoły, pod hasłem „ W Akademii Pana Kleksa”. Uroczystość rozpoczęli dyrektor szkoły, pan Zbigniew Podlaski oraz wicedyrektor pani Małgorzata Bronowska – Waliszewska, którzy opowiedzieli zgromadzonym o funkcjonowaniu Szkoły Podstawowej nr 3 w Barczewie. Podczas tegorocznych pokazów można było obejrzeć występy naszych przedszkolaków, z wielkim przejęciem i malutką tremą prezentujących swoje umiejętności wokalne. Starsi uczniowie zachwycili występami tanecznymi, recytatorskimi i wokalnymi. Wszyscy odwiedzający mogli wziąć udział w warsztatach z robotyki i obejrzeć ciekawe wystawy prac naszych uczniów. W klasach I-III odbyły się geozabawy, kleksografia, zajęcia ruchowe na hali sportowej oraz w świetlicy klas młodszych.Każde dziecko mogło uczestniczyć w warsztatach biologicznych, podczas których zapoznawano z tajnikami ludzkiego ciała, Nasze szkolne mury prezentowały też sportowe osiągnięcia i trofea uczniów, sale lekcyjne, pracownię informatyczną, świetlice szkolne. Zapraszamy do nauki w Szkole Podstawowej nr 3 w Barczewie.