Wizyta w firmie „Tymbark”

W ramach programu ” Laboratorium” dnia 12.01.18r. Uczniowie klasy III A gimnazjum odwiedzili zakład produkujący soki „Tymbark”. Już samo to, że musieliśmy się ubrać w odzież ochronną wzbudziło wiele emocji wśród młodzieży, mogliśmy się poczuć jak pracownicy zakładu. Uczniowie mieli możliwość poznać cały proces produkcji saszetek z musem owocowym. Odwiedzili również laboratorium, magazyn, dział kontroli jakości oraz dział techniczny. Ostatnim elementem wycieczki był mini quiz polegający na rozpoznaniu smaku trzech produktów z grupy Tymbark. Uczniowie bez trudu wskazali smaki próbowanych soków. To była bardzo wartościowa lekcja zawodoznawcza. Wyjazd mógł się odbyć dzięki wsparciu Pana Lecha Jana Nitkowskiego Burmistrza Barczewa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia z życia szkoły. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.